Zaloguj

Nie pamiętasz hasła?

Anuluj
;

Projekt NAUKATEORII.PL

Naukateorii.pl to efekt połączenia największej skandynawskiej spółki w dziedzinie szkolenia na prawo jazdy - Teoriundervisning ApS z 15-letnim doświadczeniem na rynku oraz polskiego inwestora.
Uczestniczący w projekcie "naukateorii.pl" specjaliści z zakresu szkolenia, egzaminowania kandydatów na kierowców, bezpieczeństwa ruchu drogowego, techniki jazdy, Policja, Straż Pożarna i pracownicy Pogotowia Ratunkowego gwarantują profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny.
Naukateorii.pl to duńska technologia, profesjonaliści z Polski, precyzyjnie przygotowany system do prowadzenia szkolenia teoretycznego w OSK, platforma e-learningowa dla kursantów, testy egzaminacyjne.
System, który Państwu przedstawiamy wprowadza nową jakość szkolenia i komunikacji z kursantami w Polsce.
Oferta przygotowana jest ze szczególnym uwzględnieniem trudnych warunków ekonomicznych oraz trwających od początku 2013 roku zmian legislacyjnych, które wystawiają na poważną próbę Ośrodki Szkolenia Kierowców w Polsce.
Wspólnie z wieloma placówkami w naszym kraju opracowaliśmy nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania mające na celu prowadzenie profesjonalnego szkolenia, zwiększenie atrakcyjności i konkurencyjności OSK w dobie internetu i kursów Online.
Dbałość o szczegóły, prostota i funkcjonalność znana w Danii, Szwecji, Norwegii dostępna jest teraz dla polskich użytkowników.
Informacje szczegółowe dotyczące właściciela portalu i spółki kapitałowej znajdziecie Państwo w zakładce KONTAKT Z NAMI