Zaloguj

Nie pamiętasz hasła?

Anuluj

POMOC I INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Czego szukasz?:

KIM JESTEŚMY?

 1. Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl


  POZNAJ PLANY CENOWE VADEMECUM WYKŁADOWCY NAUKATEORII.PL - kliknij i dowiedz się jaki plan będzie najbardziej atrakcyjny dla Twojego OSK.

  Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl
  to nowoczesne rozwiązanie do prowadzenia szkolenia w OSK.
  Uczestniczący w projekcie "Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl" specjaliści z zakresu szkolenia, egzaminowania kandydatów na kierowców, bezpieczeństwa ruchu drogowego, techniki jazdy, Policja, Straż Pożarna i pracownicy Pogotowia Ratunkowego gwarantują profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny.
  Naukateorii.pl to duńska technologia i profesjonaliści z Polski, czyli precyzyjnie przygotowany system do prowadzenia szkolenia.
  Program, który Państwu przedstawiamy wprowadza nową jakość szkolenia i komunikacji z kursantami.
  Spełnia wymogi aktualnych regulacji prawnych i metod egzaminowania kandydatów na kierowców.

  Największa ilość nagrań video, fotografii, wizualizacji 3D z rzeczywistych sytuacji w ruchu drogowym dostępna na rynku - doskonale wspiera szkolenie teoretyczne przyszłych kierowców.
  System zawiera:
  - pełen wykład teoretyczny online - dostępny wszędzie bez ograniczeń,
  - program Vademecum offline na Pendrive gotowy odrazu po podłączeniu do odtwarzania w sali wykładowej, na projektorze itp. bez koniczności połączenia z internetem,
  - panel do prowadzenia i zarządzania e-kursem - umożliwiający efektywne prowadzenie szkolenia online,
  - pełen podgląd postępów kursantów korzystających z systemu oraz dynamiczna komunikacja z nimi przez e-mail lub sms w systemie,
  - automatyczne i bezpłatne aktualizacje materiałów szkoleniowych,
  - liczne materiały dodatkowe min.:
  Eco Driving - Kurs dla instruktorów - materiał edukacyjny zrealizowany we współpracy z Krajową Agencją Poszanowania Energii S.A. wykorzystywany podczas szkolenia instruktorów i egzaminatorów w Polsce,
  Akademia Techniki Jazdy - materiał zrealizowany we współpracy z Duńską Akademią Bezpiecznej Jazdy Viborg,
  - testy projektorowe do sprawdzania wiedzy i postępów kursantów,
  - produkty reklamowe i wspierające marketing OSK.

 2. Certyfikat dla OSK.

  Certyfikat Partnera Naukateorii.pl
  Każdy z subskrybentów systemu dla osk marki Naukateorii.pl po zaakceptowaniu umowy licencyjnej i warunków współpracy otrzymuje indywidualny Certyfikat potwierdzający otrzymanie:
  Licencji na użytkowanie programu Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl oraz systemu edukacyjnego Naukateorii.pl Online w procesie kształcenia kandydatów na kierowców w ramach działalności świadczonej przez Licencjobiorcę.
  Certyfikat PARTNERA potwierdza wysoki poziom merytoryczny ośrodka i jego instruktorów oraz najwyższe standardy obsługi klienta.

  Certyfikat

 3. Demo Vademecum Naukateorii.pl

  Wersja DEMO Vademecum jest dostępna do pobrania z naszej gównej strony osk.naukateorii.pl po kliknięciu "Pobierz Demo".
  Pobrany plik jest spakowany w formacie ".zip" i wymaga rozpakowania.
  Wiekszość systemów ma wbudowany potrzebny do tego program. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszki na pobrany folder i wybrać: "Wypakuj tutaj"
  Program do rozpakowywania można pobrać również tutaj: Pobierz WinRAR
  Jeśli chcesz teraz pobrać DEMO kliknij tutaj: Pobierz DEMO

 4. Projekt NAUKATEORII.PL

  Naukateorii.pl to efekt połączenia największej skandynawskiej spółki w dziedzinie szkolenia na prawo jazdy - Teoriundervisning ApS z 15-letnim doświadczeniem na rynku oraz polskiego inwestora.
  Uczestniczący w projekcie "naukateorii.pl" specjaliści z zakresu szkolenia, egzaminowania kandydatów na kierowców, bezpieczeństwa ruchu drogowego, techniki jazdy, Policja, Straż Pożarna i pracownicy Pogotowia Ratunkowego gwarantują profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny.
  Naukateorii.pl to duńska technologia, profesjonaliści z Polski, precyzyjnie przygotowany system do prowadzenia szkolenia teoretycznego w OSK, platforma e-learningowa dla kursantów, testy egzaminacyjne.
  System, który Państwu przedstawiamy wprowadza nową jakość szkolenia i komunikacji z kursantami w Polsce.
  Oferta przygotowana jest ze szczególnym uwzględnieniem trudnych warunków ekonomicznych oraz trwających od początku 2013 roku zmian legislacyjnych, które wystawiają na poważną próbę Ośrodki Szkolenia Kierowców w Polsce.
  Wspólnie z wieloma placówkami w naszym kraju opracowaliśmy nowoczesne i ekonomiczne rozwiązania mające na celu prowadzenie profesjonalnego szkolenia, zwiększenie atrakcyjności i konkurencyjności OSK w dobie internetu i kursów Online.
  Dbałość o szczegóły, prostota i funkcjonalność znana w Danii, Szwecji, Norwegii dostępna jest teraz dla polskich użytkowników.
  Informacje szczegółowe dotyczące właściciela portalu i spółki kapitałowej znajdziecie Państwo w zakładce KONTAKT Z NAMI

 5. Nasza idea.

  Tworząc portale osk.naukateorii.pl oraz naukateorii.pl kierowaliśmy się przede wszystkim potrzebami, problemami i zmieniającymi się regulacjami prawnymi z jakimi spotykają się na co dzień prowadzący szkolenia, egzaminy oraz uczestniczący w kursach na prawo jazdy.
  Nasza duńska spółka Teoriundervisning ApS (www.teoriundervisning.dk) z siedzibą w Kopenhadze od 15 lat jest wyznacznikiem profesjonalizmu i innowacji w Skandynawii w dziedzinie kursów i szkoleń kandydatów na kierowców. Obserwując zmiany w polskich przepisach, kłopoty finansowe placówek prowadzących kursy i brak ciekawej alternatywy na rynku postanowiliśmy wprowadzić nasze produkty dla OSK i kursantów do kraju.
  Naukateorii.pl to systemy, których celem jest wspomaganie szkolenia oraz rozwoju OSK w Polsce. Pragniemy, aby nasze produkty podobnie jak w Danii, Szwecji, Norwegii były utożsamiane z wysoką jakością, funkcjonalnością i najwyższym poziomem obsługi klienta.
  Głównym celem spółki jest współpraca w oparciu o przejrzyste zasady, atrakcyjne produkty i tanie systemy dla OSK.

 6. Portal dla Ośrodków Szkolenia Kierowców i instruktorów nauki jazdy.


  osk.naukateorii.pl
  Portal ten przeznaczony jest dla instruktorów i podmiotów prowadzących szkolenia kandydatów na kierowców. Udostępniamy go OSK w ramach elastycznych subskrypcji, bez dodatkowych opłat i kontraktów, gdyż uważamy że nowoczesne narzędzia edukacyjne powinny być dostępne dla wszystkich – bez ograniczeń.
  Portal zawiera pełny system wykładów teoretycznych online i offline, przygotowany przez specjalistów z zakresu szkolenia, egzaminowania, transportu drogowego, techniki jazdy oraz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
  Dzięki portalowi osk.naukateorii.pl możecie Państwo prowadzić kurs Online bez ograniczeń i komplikujących pracę raportów oraz dokumentacji.
  System umożliwia komunikację z kursantami oraz śledzenie ich postępów w nauce. Wystarczy laptop, komputer stacjonarny, tablet a nawet smartfon.
  Całość zaprojektowana jest tak, aby zachęcić kursantów do korzystania z systemu oraz brania udziału w wykładach zarówno w OSK jak i zdalnie poza nim.
  Atrakcyjny design przyciąga uwagę młodych ludzi i sprawia, że nauka staje się przyjemnością.

 7. Portal dla kursantów.


  naukateorii.pl
  Portal dla kursantów to nowoczesna i atrakcyjna platforma do nauki, doskonalenia umiejętności oraz przygotowywania do egzaminu teoretycznego.
  Połączenie portalu kursantów z portalem OSK, dynamiczna wymiana informacji z instruktorem oraz funkcjonalność na wszystkich urządzeniach – tabletach, smartfonach, laptopach – to wymagany dziś przez młodzież poziom usługi!
  W każdym wybranym pakiecie kursanci otrzymują dostęp do modułu lekcyjnego z pełnym wykładem teoretycznym oraz profesjonalnie przygotowany moduł testów i pytań wraz z oficjalną licencjonowaną bazą PWPW S.A.
  Komunikacja przez e-mail, telefon komórkowy oraz atrakcyjne i aktualne informacje na Facebook-u to nowoczesna Naukateorii.pl
  Zobacz jakie to łatwe!
  NaukaTeorii.pl

WSPÓŁPRACA

 1. Współpraca z OSK i stowarzyszeniami.

  Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i formy współpracy mające na celu podniesienie jakości i innowacyjności szkolenia kandydatów na kierowców w Polsce.
  Chętnie przedstawimy Państwu oferty grupowe dla OSK.
  Jeśli macie Państwo pomysły, projekty przy których potrzebujecie pomocy jesteśmy gotowi podjąć wyzwanie.
  Nasz zespół jest profesjonalny, kreatywny i energiczny co pozwala na opracowywanie niespotykanych dotąd metod marketingowych oraz szkoleniowych dla OSK.
  Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w dowolny sposób wskazany w zakładce KONTAKT Z NAMI.
  Pozdrawiamy serdecznie!

REJESTRACJA. DOŁĄCZ DO NAS!

 1. Wersja testowa systemu online.

  Każdy zainteresowany portalem i systemem osk.naukateorii.pl może skorzystać z darmowej wersji testowej.
  Aby to zrobić należy zarejestrować OSK na stronie osk.naukateorii.pl lub zwrócić się z prośbą do Biura Obsługi Klienta o udostępnienie testowych danych do logowania.
  Demo zawiera:
  - Demo Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl offline do pobrania na komputer i odtwarzania bez połączenia z internetem w sali wykładowej,
  - Panel Online z jedną lekcją z wykładów teoretycznych, możliwą również do odtworzenia na projektorze,
  - W pełni funkcjonalny panel administracyjny wraz z zakładką do śledzenia postępów kursanta odbywającego szkolenie online.
  Aby uruchomić pełną wersję portalu wraz z Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl należy wybrać jedną z opcji subskrypcji.

 2. Rejestracja.

  Aby zarejestrować się w portalu wystarczy kliknąć tutaj lub na stronie osk.naukateorii.pl kliknąć przycisk „ZAREJESTRUJ SIĘ”.
  Nastąpi automatyczne przeniesienie do formularza rejestracyjnego, w którym należy podać wymagane dane.
  Po wprowadzeniu danych i zaakceptowaniu regulaminu, który jest zawsze dostępny w stopce strony pod hasłem REGULAMIN I POLITYKA PRYWATNOŚCI zatwierdzamy całą rejestrację przyciskiem „ZATWIERDŹ ZGŁOSZENIE”.
  System automatycznie zapisuje w bazie zarejestrowanego klienta.
  Na podany w formularzu adres e-mail wysyłana jest wiadomość potwierdzająca rejestrację nowego użytkownika oraz zawierająca dane do logowania na stronie.
  Do czasu wyboru najdogodniejszej opcji subskrypcji macie Państwo dostęp do wersji demo portalu, prezentującej jego mozliwości i część bazy wiedzy.

 3. Hasło.

  Po udanej rejestracji w ciągu kilku minut otrzymujecie Państwo wiadomość powitalną potwierdzającą dołączenie do osk.naukateorii.pl.
  W tej wiadomości podane jest Państwa hasło do systemu wraz z instrukcją logowania.
  Możliwa jest zmiana hasła na dowolnie przez Państwa wybrane. Aby to uczynić proszę po zalogowaniu na osk.naukateorii.pl wejść w USTAWIENIA a następnie w DANE LOGOWANIA.
  Teraz możecie Państwo dokonać zmiany hasła. Proszę pamiętać o zapisaniu zmian po ich dokonaniu za pomocą przycisku u dołu formularza.

 4. Brak wiadomości potwierdzającej rejestrację.

  Wiadomość potwierdzająca rejestrację zwykle dociera w kilka minut po zatwierdzeniu zgłoszenia.
  Jeżeli nie widzicie jej Państwo w skrzynce odbiorczej poczty elektronicznej polecamy sprawdzić foldery: SPAM, OFERTY, KOSZ, INNE.
  Jeśli mimo wykonanych powyżej, zalecanych czynności nie otrzymaliście Państwo wiadomości prosimy o kontakt z naszą bezpłatną infolinią pod numerem 800-706-106, numerem 665-002-531 lub adresem email: info@naukateorii.pl

 5. Mój OSK zarejestrowany jest kilka razy.

  Jeśli otrzymaliście Państwo więcej niż jedną wiadomość potwierdzającą rejestrację lub przypadkowo zarejestrowaliście się kilka razy prosimy o kontakt z naszą bezpłatną infolinią pod numerem 800-706-106, numerem 665-002-531 lub adresem email: info@naukateorii.pl

 6. Pełna wersja systemu.

  Pełna wersja systemu osk.naukateorii.pl to pełnia możliwości dla Twojego OSK.Wybierając dogodną opcję subskrypcji dla swojego OSK uzyskujesz dostęp do wielu funkcji, dzięki którym szkolenie nie ma żadnych granic.

  Pełna wersja systemu osk.naukateorii.pl zawiera:
  Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl* - nowoczesne rozwiązanie do prowadzenia szkolenia w OSK. *dla subskrypcji kwartalnej i rocznej
  Uczestniczący w projekcie "Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl" specjaliści z zakresu szkolenia, egzaminowania kandydatów na kierowców, bezpieczeństwa ruchu drogowego, techniki jazdy, Policja, Straż Pożarna i pracownicy Pogotowia Ratunkowego gwarantują profesjonalizm i wysoki poziom merytoryczny.
  Naukateorii.pl to duńska technologia i profesjonaliści z Polski, czyli precyzyjnie przygotowany system do prowadzenia szkolenia zgodnie z aktualnymi wymaganiami prawnymi i egzaminacyjnymi.

  System zawiera:
  - pełen wykład teoretyczny online - dostępny wszędzie bez ograniczeń,
  - program Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl* offline na Pendrive gotowy odrazu po podłączeniu do odtwarzania w sali wykładowej, na projektorze itp. bez koniczności połączenia z internetem, *dla subskrypcji kwartalnej i rocznej
  - panel do prowadzenia i zarządzania e-kursem - umożliwiający efektywne prowadzenie szkolenia online oraz dynamiczny podgląd postępów kursanta,
  - komunikacja z uczniami przez e-mail lub sms w systemie,
  - automatyczne i bezpłatne aktualizacje materiałów szkoleniowych,
  - liczne materiały dodatkowe min.:
  Eco Driving - Kurs dla instruktorów - materiał edukacyjny zrealizowany we współpracy z Krajową Agencją Poszanowania Energii S.A. wykorzystywany podczas szkolenia instruktorów i egzaminatorów w Polsce,
  Akademia Techniki Jazdy - materiał zrealizowany we współpracy z Duńską Akademią Bezpiecznej Jazdy Viborg,
  - testy projektorowe do sprawdzania wiedzy i postępów kursantów,
  - produkty reklamowe i wspierające marketing OSK.

  Dla posiadaczy pełnej wersji systemu przygotowaliśmy atrakcyjną politykę cenową e-kursów dla kursantów.
  Stała cena bez względu na ilość kupowanych pakietów.
  Już od 11 zł brutto za 30 dniowy dostęp dla kursanta zawierający:
  - pełen kurs teoretyczny online pod nadzorem OSK,
  - testy egzaminacyjne z pytaniami PWPW S.A. stosowanymi na egzaminie,
  - liczne materiały dodatkowe: Znakopedia®, Taryfikator, Praktyczne Informacje,

  Klienci korzystający z pełnej wersji otrzymują również bezpłatnie dodatkowe usługi:
  - wsparcie techniczne oraz merytoryczne,
  - warsztaty i szkolenia dla OSK w ramach Krajowej Inicjatywy Edukacyjnej Naukateorii.pl "Regionalne kształcenie kandydatów na kierowców"

OPŁATY I CENNIK

 1. 3 miesiące na start - spróbuj z Nami!


  Subskrypcja kwartalna - 3 miesiące w super cenie to 3 miesiące z dostępem do wszystkich usług wraz z Vademecum na pendrive wyłącznie dla nowych klientów.

  Koszt subskrypcji kwartalnej to 149 zł (brutto) – a w tym wiele możliwości min.:

  - dostęp do pełnej wersji systemu osk.naukateorii.pl,

  - Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl w wersji offline na Pendrive.

  - stała cena kodów dostępu do e-kursów (już od 11 zł brutto za 30 dni) dla uczniów Twojego OSK bez względu na ilość i częstotliwość zakupów

  - automatyczne i bezpłatne aktualizacje materiałów szkoleniowych,

  - 10 dostępów 30 dniowych na start GRATIS!

  Powyższy rodzaj subskrypcji przygotowany jest dla nowych klientów, którzy pragną sprawdzić naszy system w swoich ośrodkach i wypróbowac go w codziennej pracy bez konieczności ponoszenia całorocznego kosztu licencji. W przypadku zainteresowania subskrypcją kwartalną prosimy wykupić ją po zalogowaniu do swojego profilu w SKLEPIE ze specjalnym rabatem lub wysłać zamówienie na info@naukateorii.pl lub skontaktować się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta.
  Możecie też Państwo ZAMÓWIĆ KONTAKT z naszymi konsultantami w dogodnym dla siebie terminie.

 2. Cennik usług - pełen wypis.

  Plany cenowe dla pełnej wersji systemu osk.naukateorii.pl
  Regulamin nie przewiduje żadnych zobowiązań do dokonywania regularnych lub cyklicznych zakupów.
  To Państwo decydujecie czy chcecie zakupić produkty do prowadzenia wykładów, testy dla kursantów lub materiały promujące OSK.
  Po zalogowaniu do portalu uzyskujecie dostęp do Sklepu, w którym możecie zapoznać się z ofertą i produktami przeznaczonymi dla OSK.

  Przygotowaliśmy dla Państwa elastyczne rozwiązania cenowe związane z uruchomieniem pełnej wersji systemu, które z łatwością dopasujecie do swoich potrzeb, liczby kursantów i częstotliwości szkoleń, pozwalające również na dodatkowe zyski z prowadzenia e-kursów


  1. Subskrypcja miesięczna dla serwisu online- Elastyczny plan bez długoterminowych zobowiązań!

  Subskrypcja miesięczna to jedynie 69 zł brutto (miesięcznie) a w tym wiele możliwości min.:

  - dostęp do pełnej wersji systemu osk.naukateorii.pl,

  - stała cena kodów dostępu do e-kursów (już od 11 zł brutto za 30 dni) dla uczniów Twojego OSK bez względu na ilość i częstotliwość zakupów,

  - automatyczne i bezpłatne aktualizacje materiałów szkoleniowych,

  - 2 dostępy 30 dniowe dla kursantów na start GRATIS.

  W przypadku zainteresowania subskrypcją miesięczną prosimy wykupić ją po zalogowaniu do swojego profilu w SKLEPIE ze specjalnym rabatem lub wysłać zamówienie na info@naukateorii.pl lub skontaktować się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta.
  Możecie też Państwo ZAMÓWIĆ KONTAKT z naszymi konsultantami w dogodnym dla siebie terminie.


  W przypadku korzystania z subskrypcji miesięcznej Faktura VAT generowana jest automatycznie pierwszego dnia każdego miesiąca kalendarzowego na kwotę ujętą w aktualnym cenniku usług.
  W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji ze skutkiem na początek (1 dzień) następnego miesiąca kalendarzowego.

  2. Subskrypcja kwartalna - 3 miesiące w super cenie to 3 miesiące z dostępem do wszystkich usług wraz z Vademecum na pendrive wyłącznie dla nowych klientów.

  Koszt subskrypcji kwartalnej to 149 zł (brutto) – a w tym wiele możliwości min.:

  - dostęp do pełnej wersji systemu osk.naukateorii.pl,

  - Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl w wersji offline na Pendrive.

  - stała cena kodów dostępu do e-kursów (już od 11 zł brutto za 30 dni) dla uczniów Twojego OSK bez względu na ilość i częstotliwość zakupów

  - automatyczne i bezpłatne aktualizacje materiałów szkoleniowych,

  - 10 dostępów 30 dniowych na start GRATIS!

  Powyższy rodzaj subskrypcji przygotowany jest dla nowych klientów, którzy pragną sprawdzić naszy system w swoich ośrodkach i wypróbowac go w codziennej pracy bez konieczności ponoszenia całorocznego kosztu licencji. W przypadku zainteresowania subskrypcją kwartalną prosimy wykupić ją po zalogowaniu do swojego profilu w SKLEPIE ze specjalnym rabatem lub wysłać zamówienie na info@naukateorii.pl lub skontaktować się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta.
  Możecie też Państwo ZAMÓWIĆ KONTAKT z naszymi konsultantami w dogodnym dla siebie terminie.


  3. Subskrypcja roczna - Bez ograniczeń i ukrytych kosztów! Ucz...a my zajemiemy się resztą.

  Jedna opłata a w niej 12 miesięcy korzystania z najszerszego pakietu na rynku.
  Koszt subskrypcji rocznej to 699 zł (brutto) – a w tym wiele możliwości min.:

  - dostęp do pełnej wersji systemu osk.naukateorii.pl,

  - Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl w wersji offline na Pendrive.

  - stała cena kodów dostępu do e-kursów (już od 11 zł brutto za 30 dni) dla uczniów Twojego OSK bez względu na ilość i częstotliwość zakupów

  - automatyczne i bezpłatne aktualizacje materiałów szkoleniowych,

  - 20 dostępów 30 dniowych na start GRATIS!

  W przypadku zainteresowania subskrypcją roczną prosimy wykupić ją po zalogowaniu do swojego profilu w SKLEPIE ze specjalnym rabatem lub wysłać zamówienie na info@naukateorii.pl lub skontaktować się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta.
  Możecie też Państwo ZAMÓWIĆ KONTAKT z naszymi konsultantami w dogodnym dla siebie terminie.


  4. Ponadto w każdym rodzaju subskrypcji otrzymujecie Państwo dostęp do sklepu, w którym znajdują się inne produkty przeznaczone dla OSK oraz kursantów.

  Produkty mogą występować w dowolnej formie:
  - Kupony Naukateorii.pl z logo OSK,
  - Plik .pdf do wydruku we własnym zakresie przez OSK,
  - Kod dostępu na e-mail lub SMS.

  Cennik oraz rodzaje produktów jest dostępny tutaj: kliknij i przejdź do CENNIKA.

 3. Pakiet miesięczny - abonament bez umowy!


  Subskrypcja miesięczna dla serwisu online - Elastyczny plan bez długoterminowych zobowiązań!

  Subskrypcja miesięczna to jedynie 69 zł brutto (miesięcznie) a w tym wiele możliwości min.:

  - dostęp do pełnej wersji systemu osk.naukateorii.pl,

  - stała cena kodów dostępu do e-kursów (już od 11 zł brutto za 30 dni) dla uczniów Twojego OSK bez względu na ilość i częstotliwość zakupów,

  - automatyczne i bezpłatne aktualizacje materiałów szkoleniowych,

  - 2 dostępy 30 dniowe dla kursantów na start GRATIS,

  W przypadku zainteresowania subskrypcją miesięczną prosimy wykupić ją po zalogowaniu do swojego profilu w SKLEPIE ze specjalnym rabatem lub wysłać zamówienie na info@naukateorii.pl lub skontaktować się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta.
  Możecie też Państwo ZAMÓWIĆ KONTAKT z naszymi konsultantami w dogodnym dla siebie terminie.


  W przypadku korzystania z subskrypcji miesięcznej Faktura VAT generowana jest automatycznie pierwszego dnia każdego miesiąca kalendarzowego na kwotę ujętą w aktualnym cenniku usług.
  W każdej chwili można zrezygnować z subskrypcji ze skutkiem na początek (1 dzień) następnego miesiąca kalendarzowego.
  Wznowienie subskrypcji możliwe jest po 3-miesięcznym okresie karencji, zgodnie z Regulaminem świadczenia usług.

 4. Pakiet 12 miesięcy - bez ograniczeń!


  Subskrypcja roczna - Bez ograniczeń i ukrytych kosztów! Ucz...a my zajemiemy się resztą.

  Jedna opłata a w niej 12 miesięcy korzystania z najszerszego pakietu na rynku.
  Koszt subskrypcji rocznej to 699 zł (brutto) – a w tym wiele możliwości min.:

  - dostęp do pełnej wersji systemu osk.naukateorii.pl,

  - Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl w wersji offline na Pendrive.

  - stała cena kodów dostępu do e-kursów (już od 11 zł brutto za 30 dni) dla uczniów Twojego OSK bez względu na ilość i częstotliwość zakupów

  - automatyczne i bezpłatne aktualizacje materiałów szkoleniowych,

  - 20 dostępów 30 dniowych na start GRATIS!

  W przypadku zainteresowania subskrypcją roczną prosimy wykupić ją po zalogowaniu do swojego profilu w SKLEPIE ze specjalnym rabatem lub wysłać zamówienie na info@naukateorii.pl lub skontaktować się telefonicznie z Biurem Obsługi Klienta.
  Możecie też Państwo ZAMÓWIĆ KONTAKT z naszymi konsultantami w dogodnym dla siebie terminie.

 5. Faktury VAT.

  Wszelkie faktury za dokonane w portalu zakupy lub złożone zamówienia są zawsze dla Państwa dostepne po zalogowaniu do profilu w zakładce FINANSE.
  Jeśli składaliście Państwo zamówienie telefonicznie lub poprzez wiadomość e-mail to opłatę za zamówienie należy uiścić na wskazane w Fakturze VAT konto i dane spółki.
  Po zaksięgowaniu Państwa wpłaty dana Faktura VAT będzie widniała w zakładce FINANSE jako opłacona.
  Jeśli macie Państwo pytania dotyczące faktur lub płatności prosimy o kontakt z naszą bezpłatną infolinią pod numerem 800-706-106, numerem 665-002-531 lub adresem email: info@naukateorii.pl
  Przykład:

 6. Polityka cenowa.


  Regulamin nie przewiduje żadnych zobowiązań do dokonywania regularnych lub cyklicznych zakupów.
  To Państwo decydujecie czy chcecie zakupić produkty do prowadzenia wykładów, testy dla kursantów lub materiały promujące OSK.
  Ponadto wszelkie aktualizacje posiadanych materiałów szkoleniowych oraz produktów są bezpłatne.
  Po zalogowaniu do portalu uzyskujecie dostęp do Sklepu, w którym możecie zapoznać się z ofertą i produktami przeznaczonymi dla kursantów.

  Przygotowaliśmy dla Państwa dwa rozwiązania cenowe, które z łatwością dopasujecie do swoich potrzeb, liczby kursantów i częstotliwości szkoleń.
  Szczegóły dostępne są w punktach:
  a. Subskrypcja miesięczna online - kliknij po szczegóły.
  b. Subskrypcja kwartalna - kliknij po szczegóły
  c. Subskrypcja roczna - kliknij po szczegóły.

LOGOWANIE

 1. Jak się zalogować?

  Aby zalogować się do portalu należy:
  - wejść na stronę osk.naukateorii.pl,
  - w prawym górnym rogu kliknąć „ZALOGUJ” i wprowadzić swoje dane logowania uzyskane podczas rejestracji (adres e-mail oraz hasło)
  - zatwierdzić klikając przycisk „ZALOGUJ”.

 2. Nie pamiętam hasła.

  Jeśli nie pamiętasz swojego hasła skorzystaj z opcji resetowania/przypominania hasła.
  W polu logowania wybierz „Nie pamiętasz hasła?”.
  Podaj w formularzu adres e-mail pod którym rejestrowałeś się w systemie a otrzymasz na niego hasło do portalu.

KORZYSTANIE Z PROGRAMÓW I PORTALU

 1. Dodatki i rozszerzenia do Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl

  W celu poprawnego działania Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl należy posiadać aktualną wersję Adobe Flash Player.
  Potrzebny plik możecie Państwo pobrać tutaj z oficjalnej strony producenta Adobe:
  a. wtyczka Adobe Flash Player: Adobe Flash Player
  Plik instalacyjny znajduje się także na Państwa Pendrive z Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl.

 2. Demo Vademecum Wykadowcy Naukateorii.pl

  Wersja DEMO Vademecum jest dostępna do pobrania z naszej gównej strony osk.naukateorii.pl po kliknięciu "Pobierz Demo".
  Pobrany plik jest spakowany w formacie ".zip" i wymaga rozpakowania.
  Wiekszość systemów ma wbudowany potrzebny do tego program. Wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszki na pobrany folder i wybrać: "Wypakuj tutaj"
  Program do rozpakowywania można pobrać również tutaj: Pobierz WinRAR
  Jeśli chcesz teraz pobrać DEMO kliknij tutaj: Pobierz DEMO

 3. Instrukcja Obsługi Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl

  Szczegółowa instrukcja obsługi Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl dostępna jest zawsze w programie Vademecum na pendrive po kliknięciu przycisku INSTRUKCJA oraz poniżej.
  Możecie Państwo zobaczyć ją również klikając tutaj: INSTRUKCJA OBSŁUGI VADEMECUM

 4. Pierwsze uruchomienie Vademecum Wykładowcy Naukateorii.pl

  Instrukcja krok-po-kroku pomagająca w pierwszym uruchomieniu Vademecum z pendrive jest dostarczana do Państwa razem z przesyłką zawierającą program. Ponadto dostępna jest w pliku .pdf na pendrive.
  Możecie Państwo wyświetlić ja również klikając tutaj: PIERWSZE URUCHOMIENIE VADEMECUM

 5. Przewodnik.

  Szczegóły korzystania z portalu, filmiki instruktażowe oraz porady dotyczące funkcji systemu dostępne są dla zarejestrowanych użytkowników po zalogowaniu w Panelu instruktora.
  Wystarczy kliknąć w ikonę "PRZEWODNIK" gdzie czeka na Państwa dokładna prezentacja portalu i jego funkcji w postaci slajdów i filmików.

PROBLEMY I REKLAMACJE

 1. Kontakt z nami.

  Jeśli pragniecie Państwo skontaktować się z nami lub zapoznać z danymi szczegółowymi na temat spółki kapitałowej zarządzającej portalami prosimy klikając przejśc do działu: KONTAKT Z NAMI.
  Możecie też zamówić rozmowę z naszym pracownikiem klikając poniżej.
  ZAMÓW KONTAKT

 2. Chcą Państwo coś zmienić w osk.naukateorii.pl?

  Nasz portal jest otwarty na Państwa sugestie. Jeśli macie ciekawe pomysły i spostrzeżenia podzielcie się nimi.
  Prosimy o przesyłanie wiadomości na adres: pomysly@naukateorii.pl
  Jeśli uważacie, że powinniśmy coś zmienić to również czekamy na Wasze wiadomości.
  Obiecujemy, że odpowiemy na każdą z nich.

 3. Problemy.

  Jeśli macie Państwo jakiekolwiek problemy z naszym portalem polecamy skorzystać z zakładki POMOC.
  Polecamy również specjalnie przygotowany "PRZEWODNIK" gdzie czeka na Państwa dokładna prezentacja portalu i jego funkcji w postaci slajdów i filmików.
  W przypadku gdy nie znajdziecie odpowiedzi bądź rozwiązania problemu prosimy o informację na: info@naukateorii.pl
  Zachęcamy do opisania swojego problemu i w razie potrzeby załączenia zrzutu/zdjęcia ekranu (tzw. „screen shot”).
  Odpowiemy w ciągu 24 godzin od otrzymania zgłoszenia.
  W razie pilnej potrzeby kontaktu prosimy o korzystanie z bezpłatnej infolinii pod numerem 800-706-106 lub numeru 665-002-531 w godzinach pracy biura.
  Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji od Poniedziałku do Piątku w godz. 10:00 - 18:00.

 4. Reklamacje.

  Wszelkie reklamacje związane z korzystaniem z portalu prosimy zgłaszać w postaci wiadomości e-mail na adres: reklamacje@naukateorii.pl lub w innej formie ujętej w REGULAMINIE.

PRACA

 1. Praca.

  Kreatywność, zaangażowanie i energia!
  To podstawowe cechy jakich szukamy u naszych pracowników. Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia i poszerzać swoje umiejętności prześlij nam swoje CV z krótkim listem motywacyjnym!
  Napisz na adres: praca@naukateorii.pl